آلومینیوم آلیاژی لوله مته

آلومینیوم آلیاژی لوله مته

Info.Certification:ISOExport های اساسی بازار: شمال امریکا جنوبی امریکا اروپای شرقی آسیای میانه شرق آسیای شرقی اروپای غربی ظرفیت اضافی Info.Origin:ChinaHS کد: 84314310Production

شرح

اطلاعات پایه.

گواهينامه: ISO

صادرات بازار: شمال امریکا جنوبی امریکا اروپای شرقی، آسیای میانه شرق آسیای شرقی اروپای غربی

اطلاعات اضافی.

منبع: چین

HS کد: 84314310

ظرفیت تولید: 1000pce / سال

توضیحات محصول

آن چند دهه از لوله مته آلیاژ آلومینیوم در صنعت نفت با تجربه ترین از شهرستان های دیگر از شوروی سابق و روسیه استفاده شده است.
آلومینیوم آلیاژی لوله مته می تواند مورد استفاده قرار گیرد در دسترس گسترش حفاری و حفاری افقی با نسبت قدرت به وزن آن کمتر از لوله مته های فولادی قدرت فوق العاده بالا است. اما مزیت آن است که آن را وزن سبک مقاومت بالا نسبت وزن خاصیت ضد خوردگی فوق العاده بالا و افزایش توانایی های ضد خستگی است. ضخامت دیوار آن معمولا ضخیم تر از لوله مته های فولادی، با این حال، آن قدرت عملکرد نسبتا پایین است.
آلومینیوم آلیاژی لوله مته بدن از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است. به دلیل وزن سبک آلومینیوم آلیاژی لوله مته قدرت پایین تر ارتقاء سرعت سریعتر از دام لوله و بیشتر توانایی حفاری چندمنظوره نیاز دارد. مزیت آن در خواص مکانیکی بالا سرسختی، انعطاف پذیری کامل و اصطکاک کوچک با دیوار هنگام ارتقاء است. بدنه آلومینیومی مته لوله و اتصالات هر دو لذت بردن از طول عمر و کم هزینه برای تعمیر و نگهداری. پایین تر قدرت حفاری و حفاری قدرت پمپ به دلیل مقاومت جریان حلقوی فضای بسیار کوچک نیاز است.
با انعطاف پذیری خوب لوله مته آلیاژ آلومینیوم دارای خواص ضد خستگی خوب است، بنابراین، عمر خستگی آن بیش از زندگی ساییدگی که منجر به آسیب نسبتا کوچکتر به لوله هنگامی که آن را از طریق dogleg چاه دوار است. پس در چاه خم در شیب چاه یا چاه جهت دار افقی گسترده مورد استفاده قرار گیرد مطلوب تر است.

Hot Tags: آلومینیوم آلیاژی لوله مته, مته لوله

محصولات مرتبط

پرس و جو

محصولات