خوش آمدید به Rejee صنعت، حرفه ای تولید کننده دکل در چین حفاری, فرعی of Rejee گروه، عمدتا در توسعه تولید و فروش مواد شیمیایی و تجهیزات برای سالها مسئول برای بازار بین المللی زمین شناسی اکتشاف تجهیزات شرکت گیم است متمرکز شده است.  ما عرضه طیف وسیعی از محصولات نساجی از حفاری چاه، میکسر، پمپ و غیره. برخی از محصولات محبوب ما عبارتند از: روتاری حفاری، دريل هیدرولیک حفاری ماشین جت تزریق، این محصولات طراحی و ساخت تونل لوله ریخته پشتیبانی لنگر گودال عمیق بنیادخاکریزی سد ساخت و ساز پایه شمعو برنامه ساخت تونل سراسر جهان.

به عنوان تقاضا برای راه آهن با سرعت بالا، پل ها و ساختمان های بلند همچنان به رشد، نیاز به حفاری نیز در حال افزایش است. ما در تلاش برای تحقق به نیاز با توسعه فن آوری قابل اعتماد و کارآمد و تجهیزات. ما سال بی امان تلاش در حال حاضر محصولات ما توسط گمرک در سراسر جهان راضی است.

در صنعت Rejee ما نیز توجه زیادی به خدمات به مشتریانداده اند. ما برای کمک به مشتریان کار بی خطر و موثر با استفاده از محصولات ما اختصاص یافته است. راهنمایی و خدمات همیشه با تکنسین حرفه ای ما را در سایت در دسترس است.

در نتیجه ما با کیفیت برتر و خدمات، ما حفاری روتاری، هیدرولیک crawler drill ها و جت ماشین حفاری تزریق در بازار در سراسر جهان از جمله آسیای و خاورمیانه و آفریقا و اروپا، و غیره به طور فزاینده مردمی است. شما از سراسر جهان می آیند و بازدید از کارخانه ما خوش آمدید!محصولات